Szukaj

UTWARDZANIE ŚWIATŁEM UV

 

Systemy utwardzania UV OmniCure

OmniCure (obecnie marka Excelitas Technologies) zyskał reputację jednej z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie utwardzania promieniami UV. Od dziesięcioleci wiodący producenci stosują OmniCure ze względu na jego innowacyjną, prostą w użyciu oraz niezawodną technologię utwardzania promieniami UV w klejach, powłokach i tuszach.
 
Dzięki szerokiej gamie systemów punktowego i obszarowego utwardzania UV, zaprojektowanych z wykorzystaniem technologii LED i lamp UV, klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu, aby spełnić unikalne potrzeby ich zastosowań utwardzania. Systemy utwardzania UV do małych i dużych powierzchni OmniCure zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowo jednolitego obszaru o wysokiej mocy optycznej z różnymi długościami fal, konfiguracjami i rozmiarami, aby sprostać różnorodnym zastosowaniom. Stosowana wiodąca technologia UV LED zapewnia również lepszą wydajność energetyczną i dłuższą żywotność.
 
Do precyzyjnego punktowego utwardzania klejów UV, systemy punktowe LED OmniCure i lampy UV do utwardzania są stosowane w montażu urządzeń medycznych, elektroniki, optoelektroniki oraz w wielu innych zastosowaniach utwardzania punktowego. Systemy utwardzania lampą UV obejmują najnowsze OmniCure S2000 Elite i OmniCure S2000, które są wyposażone w technologię sprzężenia zwrotnego w pętli zamkniętej, regulację natężenia promieniowania i wybór filtrów pasmowych, aby spełnić wymagania procesu UV.
 

 

Utwardzanie małopowierzchniowe

 

Utwardzanie wielopowierzchniowe

 

Przenośnik do utwardzania dużych powierzchni

 

Inne z OmniCure

 

Inne z oferty Edmund Optics:

 

[ Reset Settings ]